Örnek Proje

En ideal lokasyonda yükselen projemiz, teknoloji ve mimariyi sofistike tarzıyla yorumlayarak, hayatınıza değer katıyor. Her dairesi ışıltıyla dolu ferah ev konsepti, elit ve konforlu bir yaşam sunuyor.
Projemiz  sizlere yeşilin ve mavinin keyfini son derece lüks ve estetik değerler gözetilerek projelendirilmiş villanızda bir arada yaşayabilmenin ayrıcalığını sunmaktadır. Denize sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan villalarımızın etrafı, kendi bahçenizde yer alan mandalina ağaçları ile çevrilidir. Projemiz şu anda inşaat aşamasında olup, villalarımız Mart 2022’te sahiplerine teslim edilecektir.

3 Comments

 1. admin

  What a great job Highwayz does! Except their excellent services they take active social position and help children! I appreciate such lifestyle and attitide to work. I hope they will organize more and more charity events and support our youth.

  1. admin

   I totally agree with you! I know Highwayz as a great construction company. And now I am pleasantly surprised with their charity experience! I – as a regular client – am very impressed. Thank you!

 2. admin

  Such charity campaigns should be regular. I consider these events attract people’s attention to different problems. And Highwayz is the company who indeed cares. I am looking forward to hear about new campaigns and events!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir